diamondlove
38 Takipçi | 9 Takip
25 03 2013

Bella Thorne'un Hayatı (Bilmeyenler İçin)

Bella Thorneun Hayatı (Bilmeyenler İçin) |  görsel 1

Bella henüz 9 yaşındayken babasının trafik kazasında öldüğünü öğrendi. Bu olaydan hemen sonra intihar edip babasının yanına gidebiliceğini düşünerek bileklerini kesti. Neyse Ki çok derin kesemediğinden bu olaydan sağ kurtuldu…

Babası yüzünden birkaç yıl kendine gelemedi. Okulda ders notları düştü. 4.Sınıftayken disleksi olduğu için okulu bırakmak zorunda kaldı. Yaşıtları okula giderken o evde derslerini öğrenmeye çabalıyordu. Arkadaşlarına oyuncu olma hayallerini anlattığında onunla dalga geçiyor, okuma Yazma Bilmeyen disleksi bir kız nasıl olur da oyuncu olur diyorlardı. Ama Bella Umursamadı Hayallerinin peşinden koştu..

Yaşadıklarının etkisini yavaş yavaş üstünden atmaya çalışıyordu..ki Bundan sonra Pia Mia İle tanıştı ve Çok iyi arkadaş oldular..Pia Bella’ya destek olmaktaydı..

Pia Mia-Bella

 

 

Bella Garrett backstrom ile çıkmaya başladı, Aşık olduğunu sanıyordu..Oysa yanılmıştı.Bir Bellarina twitter üzerinden Bellanın Abisi Remy’e Pia Ve Garrett’in öpüştükleri bir fotoğraf gönderdi. Bella Bu olaydan sonra yine Yıkıldı..Bunun üzerine twitterdan da "Yaşadığım olaylar sonrasında beni Bellarinalarımın ve ailemin dışında destekleyecek tek kişinin adının Zendaya Maree Stoermer Coleman olduğunu öğrendim. " Diye Bir Tweet Attı Ve Twiter Üzerinden Pia’yı Engelledi..

Garret Backstorm-Bella

 

Bella Oyunculağa Başladıktan sonra her şeyin yolunda gittiğini düşünerek kendini avutuyordu..Ama bitmemişti.. Bikaç Antici Bella Miley’e Sürtük dedi” diyerek Bella’ya iftira attı.Twitter üzerinden bir sürü Smiler Bu söze inanarak Bella’ya küfürler yağdırıyordu. Bella ne kadar da " Ben öyle bir şey demedim Ben bir Miley Hayranıyım! " dese de kimseyi inandıramıyordu. Neyseki Bella Noah Cyrus’un doğum gününe gidip Miley ile fotoğraf çekilince Smilerlar Bellanın suçu olmadığını anladı. Bu olay da kapandı..

Noah Cyrus-Bella

 

Artık Bella yeniden ayağa kalkmaya çabalıyordu Temmuz 2012’de Bella Yaşadığı olayların ardından Zorbalığın Durdurulması İle İlgili Bi Video Çekti Videoda Bella Duygulanıp Ağladı :http://www.youtube.com/watch?v=W16V4gPkuyk Ama Neyse ki Artık Herşey yoluna girdi.. Şimdi O Bellarinaları İçin dimdik ayakta !

 

 

 

-Alıntı

23940
0
0
Yorum Yaz